O nas


 

Czyli w jakim składzie gramy:

.

Andrzej DERYŁO – vocal, bas

Od 2004 r. współpracuje z Męskim Zespołem Wokalnym KAIROS (od 2006 manager zespołu). Wydał z KAIROS dwie płyty „MADE IN LUBLIN” oraz „ANADYOMENOS”. Koncertował w wielu filharmoniach (Narodowej, Bydgoskiej, Białostockiej, Lubelskiej) i salach koncertowych Polski i Europy (Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, Kościół Mariacki w Krakowie, Collége des Bernardins w Paryżu, Katedra „Berliner Dom” w Berlinie, Ambasadzie RP w Antwerpii, Katedrze Ormiańskiej we Lwowie). Współpracował wraz z KAIROS z takimi artystami, jak Michał Bajor („Co ma przeminąć to przeminie” do filmu Quo Vadis), Michał Żak, Tadeusz Czechak, Wojciech Lubertowicz.

.

Rafał TUDRUJ – gitara, vocal

Gitarzysta z 20 letnim stażem. Współpracował m in. z Urszulą, Izabelą Trojanowską, Budką Suflera, Julkiem Nykiem, Rafałem Brzozowskim. Lider  zespołu Queen Band, grający także z zespołem The Q! Z zespołem Queen Band otwierał II edycje Studia Złote Tarasy w TVN!, koncertował na wielu festiwalach związanych z zespołem QUEEN, m.in.: Ogólnopolskich Zlotach Fanów Queen w 2008 i 2011 r. oraz dużym rockowym festiwalu na Węgrzech!
Pasjonat i kolekcjoner gitar Briana Maya!!

.

Piotr GAJKOŚ – perkusja

Absolwent średniej szkoły muzycznej w klasie perkusji oraz absolwent wydziału artystycznego UMCS. Współpracował z różnymi zespołami lubelskimi oraz uczestniczył w wyjazdach na kontrakty muzyczne do Niemiec i Austrii z warszawską grupą operetkową. Od wielu lat prowadzi działalność edukacyjną prowadząc lekcje perkusji dla młodzieży i dorosłych.

.

ROBERT ŚLĄZAK – instrumenty klawiszowe

Znakomity klawiszowiec, kompozytor, pisze muzykę do Telewizji Polskiej. Jest muzykiem wszechstronnym i improwizującym. Gra zarówno jazz, rock jak i disco. Współpracował z wieloma formacjami zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie jest członkiem zespołu jazzu tradycyjnego Old Jazz Players.